İstanbul Kurumsal Taşımacılık 

Kurumsal taşımacılık  gün geçtikçe büyüdüğümüzü ve büyürken kurumsal kimliğimizi terk etmediğimizi bilmenizi istiyoruz. Kurumsal taşımacılığın kurumsal kimliğinin ne anlama geldiğini ve ne kadar değerli olduğunu biliyoruz.

Kurumsal ekibinize zarar gelmemesi için üstün güvenlik paketimizi kullanıyoruz. Ofis ürünleriniz, ayrıca diğer kurumsal dosya ve dokümantasyon belgeleriniz için özel paketleme yapıyoruz. İkamet ettiğiniz yere giderken tahmini bir zaman veriyoruz. O zaman orada olmamız gerekiyordu.

kurumsal taşımacılık

Sürücülerimizin trafikteki tecrübesi, ulaşım araçlarımızı dikkatli kullanıyor. Ek olarak, nakliye araçlarımız merkezimizde anında izlenmektedir. Lütfen sürücüyü herhangi bir hızda bilgilendirdiğimizi bize bildirin. Konforlu ve rahat taşıma sayesinde, Kurumsal İmaj hizmetimizle profesyonel işinizden ödün vermeden yeni iş yerinize taşımak çok kolaydır.

Bunu merak ediyorsanız, ayrıntılı bilgi almak için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Kurumsal taşımacılık  hizmetlerimizden memnun olan müşterilerimizle referanslar bölümünden iletişim kurabilirsiniz.

Ülkemizdeki en büyük nakliye şirketleri arasında yer alan firmamız bu hizmeti gerekli belgeleri ile sunmaktadır. Profesyonel taşımacılığın gerektirdiği tüm belgelerimiz ve kalite standartlarımızla, hizmette sınır tanımayan bir anlayışla belirliyoruz.

Kurumsal ulaşım sırasında komşularınızın rahatsız edilmemesini sağlamak için, eşyalarınızı sessiz ulaşım planı çerçevesinde gürültü yapmadan taşıtlarımıza taşıyoruz. Kurumsal taşımacılık  bu aşamada işinize ve müşterilerinize hizmet vermeye devam ederseniz, mevcut planınızı özel planımız çerçevesinde tamamlarken sizi rahatsız etmeden taşımacılık hizmeti sunuyoruz.

Müşterilerine ulaşmaya devam ediyor, kesintisiz ulaşım hizmeti veriyoruz. Türkiye Cumhuriyeti’nde kapsamlı bir lojistik ağa sahip şirketlerden biri olan ve ülkemizin kapsamı ve tüm evleri, bugünkü ağır ve hassas taşımacılığa başarıyla ulaşabilen şirket gibi ofis taşımacılığı yapmak zorundadır.? Evet, bazen geçmişin şirketlerini görmezden gelebiliriz.

kurumsal taşımacılıkDoğru malzemeleri ve vaatleri korurken profesyonel ekipleri ve büyük araç filolarını destekler. Bu şekilde hızla yayılırlar. Potansiyel müşteriye ulaştırma sektöründeki en önemli hat olan referansları sağlarlar. Beylikdüzü evden eve nakliyat ailesi bu alanda lider firmalardan biridir.

Kullanılan malzemelere ve geçmişte kullanılan araçlara baktığımızda, taşımacılık hizmetleri geçmişte her alanda olduğu gibi zor şartlarda yapılmaktadır. Fakat şimdi, her şey kurumsallığa dönüştü. Çünkü kurumsal taşımacılık hizmetleri dediğimizde şirketler arası ulaştırma hizmetleri yoğunlaşıyor.

Bu hizmetler bir bankanın çalışanı veya bir şirketin üst yöneticisi veya aynı şirketin doğrudan devri gibi bölümlere ayrılmıştır. Geçmişten günümüze firmamıza getirilen bu kalite sayesinde firmalar arasında su filtreleme yapmıyor.

Firmamız ile birlikte yapacağınız ortak kurumsal taşımacılık hizmetini derhal talep edebilirsiniz.

Türkiye’nin hızlı nakliye sigortası şirketi olarak sizleri hızlı, güvenli ve kaliteli taşımacılık hizmeti sunarken asla hata yapmamızı tercih ediyoruz. Türkiye’deki lider firmalarla süresiz çalışmamız, bu kaliteyi korumamızın en büyük kanıtıdır.

Şirketlerin ulaşım ihtiyaçlarını sorunsuz bir şekilde karşılamak için kurumsal ulaşım hizmetleri uzmanlar tarafından verilmektedir ve günümüzün en gelişmiş teknolojilerini kullanmaktadır.

Kurumsal taşımacılık hizmetleri, herkesin ihtiyaçlarını karşılama yeteneğine sahip olarak, yeniden yerleştirme işleminin hızlı bir şekilde tamamlanmasını ve müşterinin yüzünün işten sonra gülümsemesini sağlar.

Kurumsal Nakliye Hizmeti

En önemli Kurumsal taşımacılık  taşımacılık hizmetlerinden biri olan kurumsal taşımacılık, en yeni ve tam donanımlı araçları seçerken Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat tarafından yapılmaktadır. Tüm ürünleri büyük bir özenle ve belli bir sıra ile taşımak için özenle çalışmaya devam eden profesyonel ekip, her zaman bu amaç için en etkili yöntemleri kullanır.

Her müşterinin ihtiyacını karşılayan araçlarla yüksek kaliteye ve müşteri memnuniyetine odaklı kurumsal taşımacılık hizmeti verilmekte ve sorun yaşanmamaktadır.

 Evden Eve Kurumsal Süreç

 Kurumsal taşımacılık hizmetinde, alanında bir soruşturma yapan ilk firma olan Beylikdüzü evden eve nakliyat bu konuda bir plan hazırladı. Bu planın sonucu olarak, her bir maddeyi hassasiyet derecesine göre paketleyen nakliye ekibi, paketleme işlemi bittikten sonra araçları araçlara belirli bir sırayla yükler.

Yolculuk sırasında araçlara yerleştirilen eşyaların dikkatlice hasar görmesini sağlamak için gerekli tüm önlemler alınmıştır. Personel yeni adrese belirli bir sırada tekrar ulaştığında, mallar karışıklığa neden olmadan tekrar yerine konur. Taşıması zor olan eşyalar sökülüp yeniden takıldıkları araçlara yüklenir.

Kurumsal Taşımacılık Hizmetlerinde Dikkat Edilecek Noktalar 

Kurumsal taşımacılık yapmak ciddi ve zorlu bir iştir. Çok sayıda varlığın ve önemli belgelerin bulunduğu ofislerde, taşımacılık hizmetleri daha sonra karışıklığa yol açmayacak şekilde belirli bir sırada yapılmalıdır. 

Nakliye sırasında herhangi bir ürünün kaybı veya hasarı iş sürecini olumsuz yönde etkileyebilir. Bu nedenle kurumsal taşımacılık hizmetleri, bu alanda uzman olan şirketler ve kişiler tarafından yapılmalıdır.

 Kurumsal Taşımacılık Hizmetlerinin Fiyatları 

Kurumsal taşımacılık hizmetlerinin fiyatları, malların yoğunluğuna ve varış noktasına uzaklıklarına göre değişmektedir. Kurumsal taşımacılık hizmetlerinin çok makul seviyelerde olması, iş süreçlerinize kaldığınız yerden sorun yaşamadan devam etmenizi sağlar. 

Kurumsal taşımacılık hizmetlerinden yararlanmak veya bunun hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için müşteri hizmetleri şirketimiz Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat ile her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Bilgi ve iletişim için 90 533 482 4335