Hizmetlerimiz

7/24 Saat Kesintisiz Hizmet - Asansörlü Nakliye

Hizmetlerimiz, yaşamınıza yeni ulaşım yenilikleri getirmek istiyorsanız, nakliye şirketimizin hizmetlerini kullanarak ilk adımı atabilirsiniz. Şirketimiz telefona o kadar yakın ki, görevlerinize koşulsuz olarak ya da daha yaşanabilir bir ortam ararken güvenebilirsiniz. Yaşam alanınızı değiştirmeniz gerektiğinde, sizi yeni evinize güvenilir bir şekilde götürecek nakliye şirketinden beklediğiniz kaliteli ve sorunsuz hizmeti kolayca alabilirsiniz.

HizmetlerimizHizmetlerimiz , güvenlik ve korumayı ilke edinerek bu alanda hizmet veren Beylikdüzü evden eve  nakliyat ile ürünleriniz emin ellerde. Eve taşınmak tecrübe gerektiren bir iştir. Hareket etmek, eşyaları almak ve arabaya yüklemek anlamına gelmez. Şirketimiz bunun bilincindedir ve evden eve taşıma konusunda yetkin bir ekip istihdam etmektedir.

Gardırobunuzda kancalar varsa, çamaşır makineniz, bulaşık makineniz ve taşımanız tarafından sökülüp takılması gereken şamdanlar varsa bunları söküp takarız. Kısacası, evde bir kahve içebilirsiniz. Günlüğünüzü, günlük çalışmanızı okuyun. Kendine iyi bak ve evini profesyonel ellerde bırak. Özel paketleme hizmetleri, sigortalı taşıma, geniş filo, asansör hizmeti ve daha pek çok şey sunan firmamız, beklentilerinizi net bir şekilde karşılayacak. Müşteri temsilcilerimizden hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sektöre başladığımız ilk yıllardan bu yana memnuniyet ölçeğimizi gerçekleştirmenin en iyi yolunu gösterdiğimiz müşteriye endeksli yoğun hizmetlerimizle hatayı doğrudan ayırt etme yeteneğini geliştirdik. Yılların verdiği tecrübe ile sektörümüzdeki tüm problemler gözlerimizi açıp kapatacak kadar basit hale geldi. Bölgemizdeki taşıma ihtiyaçlarınızda Beylikdüzü nakliye firması ve genel olarak Türkiye’de daima hizmetinizdedir! Müşterilerimize zorlu koşulları kolaylaştırarak güvenli ve hızlı bir hizmet sunmak her şeyden önce kalite politikalarımızdadır. Gebze taşıma iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Asansörlü TaşımacılıkHer türlü ulaştırma faaliyetinin temel organizasyon alanı olan Beylikdüzü evden eve nakliyat hizmetlerimiz deposunun kullanım alanının, günümüzde sürekli gelişimde ulaştırma sektörü ile orantılı olarak geliştirildiğini görüyoruz.

Sosyal hayatın kaçınılmaz unsurlarından biri olan firmamız, ulaştırma ve lojistik sağlayarak ekonomik ve sosyal kalkınmanın en önemli göstergelerinden biri haline gelmiştir. Ülkemizde, ulaşım kolaylığı ile yaşam kalitesi artmakta ve kaliteli nakliye hizmeti yaygınlaştırılmaktadır. Bu nedenle, şirketlerin hizmet / fiyat döngüsü gelişiyor ve müşterilerine olumlu bir getiri sunuyor.

Modern toplumda insanlar yaşamlarında bazı değişiklikler yapmak için profesyonel yardım almalı ve günlük yaşamlarını sürdürmek için zorunlu durumlarla karşı karşıya kalmalıdır. Bu ihtiyaçlardan biri nakliye hizmetleridir. Ulaştırma hizmetleri genellikle mal taşıma işidir.

Taşıma vaadiyle türetilen taşımacılık ülkemizde ve uluslararası alanda önemli bir iştir.  Taşımacılık konusu, ulusal ve yurtdışı olarak iki şekilde sınıflandırılır. Bazı şirketler daima ulusal ve uluslararası taşımacılık hizmetleri sunar. Yurtiçi taşımacılık hizmetleri; Yiyecek, tekstil, sanayi, endüstri. Taşınan ürün için doğru taşımayı seçmek, ulaştırma hizmetleri için hassas bir konudur.

Örneğin, et taşıyan bir kamyonun tankındaki soğutma sistemi uygun seviyede çalıştırılmalıdır. Başka bir deyişle, taşınan maddelerin duyarlılığına göre önlem almak gerekir. Ulaştırma Kanunu’nda belirtilen şartlar, ulaştırma hizmetini veren şirket tarafından yerine getirilmelidir. Sigorta şartları yerine getirilmeli ve sigorta şartnameleri gecikmeden yenilenmelidir.

Bir kez daha, yurtiçi taşımacılık hizmetlerinde bir başka taşımacılık işi de ev taşımacılığıdır.  Evde ulaşım şehir içinde veya şehir içinde verilen ulaşım hizmetidir. Bu nakliye hizmetlerine “evden eve nakliyat” olarak atıfta bulunulursa bu, nakliye şirketinin evdeki tüm malları boşaltarak, nakliye aracına paketleyip yükleyerek tam bir hizmet sunacağı anlamına gelir.

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Hizmetlerimiz 

  1. Ücretsiz Ekspertiz
  2. Şehirlerarası Nakliyat
  3. Paketleme ve Montaj
  4. Ofis & Büro Taşıma
  5. Kurumsal Taşımacılık
  6. Evden Eve Nakliye
  7. Eşya Depolama Hizmeti
  8. Asansörlü Taşımacılık

Daha fazla bilgi için  arayabilirsiniz. İletişim için: 0212 872 60 89+90 533 482 4335