Varlıkların Depolamanması

Eşya Depolama Hizmeti, Ürünlerin uygun fiyatlarla depolanması, eşyalarınızı güvende tutmanın en kolay yolu, kaliteli hizmet anlayışı, depolama hizmeti. Eşyalarınızı şimdi İstanbul depolarında kiralayabilirsiniz.

Cep telefonlarınızdan depolarınızın güvenlik kamera sistemine ürünlerinizin depolanmasını sağlıyoruz. Eklenen ürünleri sürekli olarak izleyebilir ve emin ellerde olduğunuzu kontrol edebilirsiniz. Şu anki depolama hizmetleri yelpazesinde müşterilerinin aldatmakta olduğu birçok kuruluşla tanışıp mağduriyet oluşmasını önlüyoruz.

Kişisel Depolama

Eşya DepolamaEvinizi veya işinizi zorlaştıran şeyleri saklamanıza olanak tanır, ancak mümkün olan en kısa sürede haberdar olmanız gerekir.

İhtiyaçlarınız için en uygun boyut için yeterli boyutta bir alan sunar; bu da gereksinimleri değiştiğinde kolayca genişletilebilir veya azaltılabilir. Bir müşteri olarak, yıl boyunca kendi depolama alanınıza bireysel erişime sahipsiniz. Kendi asma kilitlerinizi deponuzda kullanabilir veya anahtar tabanlı bir asma kilit (çift anahtarlar dahil) 4 basamaklı bir asma kilit satın alabilirsiniz.

Her bir depolama birimi firmamız tarafından izlenir ve bir alarm sistemi ile korunurken, binaya ana giriş kapıları kişisel kimlik kodlarını kullanır. Bir müşteri olarak, ihtiyaç duyduğunuzda depolama alanınızı koruyabilir ve ödeyebilirsiniz ve en az bir haftadan önce ayda bir kez kaydolmak isteyen veya sabit şartlarda indirim almak isteyen müşteriler için indirim elde etmek mümkündür.

Eşya depolama hizmeti firmamız, mallarınızı aracınızdan müşterilere taşımanıza yardımcı olmak için el arabaları ve ekipmanla birlikte yatak örtüleri, saklama kutuları, balon kılıfı, paketleme bandı ve saklayabileceğiniz diğer birçok eşya sağlayabilir. Depolama alanı ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa bizi arayın veya bize bir e-posta bırakın.

Neden Kişisel Depolama?

Bir müşterinin firmamızdaki  bir depo ünitesinden faydalanmasının ve evlerini ya da ofislerini dağınık bırakmanın ötesine geçmesinin birçok nedeni vardır.

Genel Depolama Elemanları ve Nedenleri : Evin nakliyesi veya yenilenmesi sırasında mobilyalar ve diğer ürünler;Yazlık mobilyalar, festival süsleri, mevsimlik spor malzemeleri, kayak ve rüzgar sörfü gibi mevsimsel eşyalar;Oğlunuz veya kızınızın eşyalarını ve mobilyalarını koleje veya seyahate taşınırken saklayın;Belgelerin arşivlenmesi;Şarap depolama;Pazarlama / promosyon ürünleri;Sadece büyük ara sıra cihazlar;Bakım için yedek parçalar;Hobi ve el sanatları ürünleri;

Depo sırasında; Eşyalarınız taşkınlara, hırsızlığa, yangına ve her türlü felaketlere karşı sigortalıdır ve depoda yerini almaktadır. Depo Çalışması, amatörler ve işletmeler için dikkatli ve kesin bir dikkat gerektiren bir işlemdir.

Evinizde depolanmadan 2 gün önce uzmanınızın sigortasının değerini ve bir depolama tekniğini nasıl saklayacağınızı, şirketimize bilgi verirken bir paketleme tekniğinin nasıl gerekli olduğunu göndermek için.

Depolama tarihinden bir gün önce önceki ambalaj daha fazla korunur ve hasar% 0 azaltılır. Ulaşım sağlanır. Bu bildirimden sonra ürünlerinize uygun araç, ekipman ve ekipmanı gönderdiğinizde eşyalarınız V.İ.P (özel) depolarında saklanır. Herhangi bir zamanda sabitlenebilen kaplara kolayca çıkarılabilir ve yerleştirilebilir.

Depolama Hizmeti Neden  Depo Güvenliği?

  • Depolanan mallar için yer değişikliği yoktur. Mallar doğru yerleştirildikten sonra, üst kısımlar uygun paketleme malzemeleriyle kaplanır.
  • Daha sonra ısmarlama konteynerlere yerleştirilebileceği düşünülen eşyalar, konteynerlere yerleştirilir, numaralandırılır ve kutular, teslim edilene kadar açılamayacak şekilde mühürlenir ve kilitlenir
  • Deponuz, güvenlik personeli ve üst seviye alarm sistemleri tarafından korunan özel bir alanda saklanır.
  • Nemsiz, böcek içermeyen, küflenmeyen, sıcak ve soğuk olmayan Depo ürünleri ile her zaman güvenlidir.
  • Maksimum verimlilik prensibi ile tasarlanan eşya depolama hizmeti depoları, depolandıklarında veya taşınırken hareket etmelerini önleyerek mallarını korurlar. Ev eşyalarının depolanmasında büyük titizlikle hareket eden firmamız, ön inceleme için evinize gelir ve eşyalarınızla ilgili gerekli bilgileri analiz eder, profesyonel ekibinizle birlikte gelir ve geniş bir araç filosuyla bütün eşyalarını toplar.
  • Ürünlerini doğru şekilde monte eder, ürünlerini güvenli ve kaliteli depolarda tutar. İstanbul’un önde gelen depolama şirketlerinden olan firmamız, depolama şirketleri arasında en iyi depolama alanlarına sahip olup, en ekonomik fiyatlarla en kaliteli depolama hizmetlerini sunmaktadır. Yurt dışına çıkacak ve geri döndüklerinde teslim edildiklerinde bunları alma fırsatı sunan akademik veya lisans personeli için indirimli mağazalarımız bulunmaktadır.
  • Şirketimiz Türkiye’nin tüm bölgelerinde depolama hizmetleri için depolar ve İstanbul’un bazı bölgelerinde küçük ölçekli depolar kurmuştur. Eşyalarınızı güvenle saklayan bir depolama şirketi olan Beylikdüzü evden eve nakliyat eşya depolama hizmeti, değerli müşterilerinizi eşyalarınızı almak ve evinize kurmak istedikleri sırada kapıya götürür. Şirketimizin kalitesini yapan, siz değerli iş ortaklarımıza duyduğumuz güven ve hizmettir.