Hakkımızda – Kuruluşumuz

Hakkımızda, Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat, 1999 yılında Ahmet KARAKUS tarafından kuruldu. Kenan ve Onur KARAKUS adına taşımacılık ve ev depolama sektöründe halen hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tuttu. Birgül Nakliyat; Genç ve dinamik yapısı, profesyonel kadrosu ve kurumsal taşımacılığa kazandırdığı yeni boyutu ile hiç şüphesiz evden eve ulaşım sektöründe lider firma olmuştur. Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat, kuruluşundan bu yana size en iyi hizmeti sunmak için çalışıyor. kaliteli hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyetini taahhüt eder.

Hedefimiz

Hakkımızda, Çağdaş standartlarda taşımacılık hizmetlerini en ekonomik şekilde sunmak ve hizmetlerimizi sürekli iyileştirmek. Taşıma fikri ile devam edecek olan Birgül Nakliyat Her taşıma kendi nakliyemizdir “, sağlam referansları, geniş müşteri portföyü ve tamamladığı tüm taşımaların güven ve gücü ile devam ediyor.

Şehirlerarası Evden eve NakliyatAlanında uzman olan güler yüzlü kadromuz, eşyalarınızı da sizin kadar önemser; Paketleme, paketleme ve montaj sorunları.

  • Profesyonellik ve dinamizm

Yılların verdiği tecrübe ve genç yöneticilerin dinamizmi ile taşımacılık daha başarılı, daha sorunsuz ve daha rahat.

  • Tüm alanlarda kaliteli hizmet

Yeni tasarlanan kamyonlarımız ve özel ambalaj malzemelerimiz ve yüklerimiz hasarsız ve sorunsuz şekilde taşınır. Türkiye’den bir kişi evde nerede olursa olsun evde telefonun ayrıcalığı ile evinde gezesindeyiz.

Birgül Nakliyat ayrıcalığı ile yumuşak transfer isterseniz; Tek yapmanız gereken bizimle telefon, e-posta veya faks yoluyla iletişim kurmak. Birgül Nakliyat, tüm müşterilerinin sorunsuz taşınmasını istiyor.

Hakkımızda, Kaliteli evden eve nakliye hizmeti İlke olarak, ev eşyalarının veya ambalaj malzemelerinin paketlenmesi evden kaldırılamaz. Evden eve nakliyat her zaman gelişimdeki teknolojiyi takip eder ve müşterilerimiz için en son paketleme ve paketleme ürünlerini kullanır. sigortalı motorlarda Türkiye’yi taşıyabilecek kaza eşyalarınız sigorta şirketleri tarafından malınızın sigortalı değeridir.

  • Profesyonellik

Titiz çalışmalarımızla, taşımacılık işinizi ofisten ofise, ofisten ofise, evden eve bir problem olmaktan ve değerli müşterilerimiz için bir problem olarak ortadan kaldırıyoruz. Firmamıza verilen son yıllar; Deneyimlerimiz, tecrübemiz, nakliye personelimiz, kapsamlı servis ağı ve araçlara özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş iç mekanlar ile zamanında ve kusursuz hizmet sunmak için çalışıyoruz.

Misyonumuz

Hakkımızda tüm ulaşım hizmeti gereklilikleri hızlı, güvenilir ve günceldir; Müşterilerimizin taleplerini taahhüt ve kalite sistemimize uygun olarak karşılamak, Sürekli değişim ve gelişmeyi bir yaşam tarzı haline getiren çalışanlarımız; Sonuçlara yönelik proaktif ve katılımcı faaliyetlerle müşteri memnuniyeti ve sadakati sağlamak, Piyasalardaki rekabet gücümüzü korumak.

Vizyonumuz

Hakkımızda, Evden eve nakliye sektöründe ve uluslararası taşımacılıkta müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, Tüm dünyada kabul görmüş kalite standartlarında Türkiye’nin en güvenilir, konforlu ve hassas nakliye şirketi olmaktır.