Kaliteli Hizmet Ofis Taşıma 

Ofis & büro taşıma, ofislerin hızlı ve güvenli bir şekilde taşınması dikkat ve özen gerektiren bir taşıma kolu olan ofis ve ofislerin taşınması, ayrıca evden eve ulaşımın taşınması işlerin sürekliliği ve kayıpsız olması açısından büyük önem taşımaktadır. Firmamız, ofis ve ofis taşımacılığı alanındaki uzun taşımacılık tecrübesini başarıyla sürdürmektedir.

Ofis ve Büro Taşıma Müşterileri memnun etmek için şirket ofisini taşımadan önce uzmanları aracılığıyla keşifler yapar. Arşivlerin yoğunluğu, kalitesi, miktarı, durumu, özel belgelerin yapısı ve arşivler hakkında bilgi alan anketörler en uygun ulaşım programını oluşturmaktadır.

Bu programa göre, Ofis & büro taşıma yer değiştirme tarihi ve zamanı belirlenir ve yer değiştirme sürecinde kullanılacak araç ve ambalaj malzemesi sayısı ile kullanılacak personel sayısı belirlenir. Bu bilgileri içeren sözleşmenin, müşterinin taleplerine ve sigorta sözleşmelerinin hazırlanmasından sonra yer değiştirme tarihine uygun olarak imzalanması beklenmektedir. Nakliye sigortası, haklarınızı nakliye sırasında oluşabilecek tüm sorunlara karşı korur ve olası aksaklıklar durumunda tüm kayıplarınızı karşılayabilir.

Yüksek koruma ambalajı taşıma sırasında, paketleme ve paketleme işlemleri, malın özelliğine göre ayrı ayrı gerçekleştirilir.

Tüm ofis malzemelerinin, özellikle hassas malzemelerin, zararsız bir şekilde taşınmasını sağlamak için en doğru şekilde paketlenmesini ve paketlenmesini sağlar. Bu amaçla, en kaliteli malzeme en sağlıklı şekilde kullanılır. Tüm çizikler, hasar ve mal kaybını önlemek için tüm önlemler alınmaktadır. Numaralandırma sistemi ile karışıklık önlenir.

Paketleme işlemi tamamlandıktan sonra Beylikdüzü evden eve nakliyat firmamızın uzman kadrosu paketleri listeler ve bu numaralandırma sistemine göre yeni adreslerine teslim eder.

Bu nedenle, karışıklık yoktur ve ofisteki veya ofisteki görevlendirilmek için gereken süre önemli ölçüde azalır. Ofislerinde bilgisayar ve yazıcı gibi teknik cihazlar en hassas şekilde ambalajlanır ve zarar görmeden yeni adresinize gönderilir. Mobilyaların emin ellerde.

Ofis & büro taşıma Tüm taşıma işlemlerini uzman personel aracılığı ile yapan firmamız, mobilya ve ofislerin taşınmasında büyük önem taşıdığı için marangozluk personeline büyük önem vermektedir. Dolaplar ve ofis masaları taşıma sırasında yoğunlaştığından, bu elemanların doğru şekilde sökülmesi ve aynı taşıma yönünde tekrar monte edilmesi gerekir.

Usta marangozlar bu işlemleri herhangi bir karışıklığa veya hasara izin vermeden büyük bir hızla ve başarılı bir şekilde gerçekleştirirler

Asansör Taşımacılığı ile Hız Kazanın

Ofis & büro taşıma,iş günlerini kaçırmamak için hızlı bir şekilde yapılmalıdır, asansördeki ulaşım önemli bir alternatif olarak öne çıkıyor. Asansörün taşıma sistemi sayesinde masalar, dola plar ve sandalyeler gibi eşyalar üst katlardan kolayca ve hızla indirilir. Hareketli ve oturma zamanları da kısaltılmıştır.

Office Depolama Hizmeti

Beylikdüzü evden eve nakliyat ayrıca, ofisinizin taşınması sırasında eşyalarınızın bir kısmının alınması ve bir süre depoya ihtiyaç duymanız durumunda, ofis taşımacılığının yanı sıra depolama hizmetleri de sunmaktadır.

Siz yeni ofisine taşınana veya daha büyük bir ofise taşınana kadar eşyalarınız güvende kalır. Bürodaki depolama fiyatları çok makul fiyatlarla tutulurken, aynı şirketin yer değiştirme ve depolama hizmetleri de işi büyük ölçüde kolaylaştırıyor.

Ücretsiz değerlendirme hizmeti için irtibata geçiniz. Ofis ve büro taşıma hizmetlerine ihtiyacınız varsa, ücretsiz bir deneyim istemek ve sorularınıza cevap bulmak için firmamızı arayabilirsiniz. Firmamızın ofis ve ofis taşımacılığı fiyatları, en uygun seçenekleri ve kusursuz bir hareketin gerçekleştirilmesi için verilen hizmetin kalitesini sağlayacaktır.

Sigorta İle Ulaşım Ofisi

ofis ve büro taşıma

Ofis eşyalarınızın taşınması için sigortalı hizmetler sunan nakliye firmamız, tüm eşyalarınızı güvenle taşımanıza olanak sağlar. Sigortalı ofis taşıma hizmetimiz sayesinde tüm ofis ürünleriniz özel nakliye sigortası kapsamında taşınır. Bu sayede mal varlığınız nakliye sırasında oluşabilecek hasarlara karşı korunacaktır. Ofisinizdeki tüm mal ve belgeler tam olarak taşınır.

Buna ek olarak, yenilikçi bir hizmet anlayışıyla hareket eden Beylikdüzü nakliyat firmamız, sektörün tüm yeniliklerini takip ediyor ve kısa sürede hizmet yapısına dahil ediyor. Bu sayede siz değerli müşterilerimizin en yenilikçi hizmetleri almasını sağlıyoruz.

Şirketimiz, ofis eşyalarını isteğinize göre, tüm eşyalarınızı şoku emen, daha sağlıklı taşıma koşullarının oluşmasını sağlayan özel kalitede malzemelerle paketleyerek paketlemenize yardımcı olur. Aynı zamanda, eşyalarınızın sökülmesi ve yeni yerinize yerleştirilmeleri, müşteri memnuniyeti için sunduğumuz hizmetler arasındadır.

Kaliteli Personel İle Ofis Taşımacılığı

Ayrıca çalışanlarımız sektörde eğitim almış ve bu sayede müşterilerimizin daha kaliteli hizmet verebilmesine olanak sağlamıştır.  Ülkedeki son gelişmeleri içeren firmamız geçmişten günümüze birçok yeniliğin ilk adımını attı ve rakipleriyle açıkça farklı bir seviye açtı.

Şirketimiz, yönetim ekibi de dahil olmak üzere tüm çalışanları ile birlikte profesyonel hizmet sunma anlayışında uzmanlaşmıştır. Profesyonel çalışma prensiplerini sunduğumuz hizmetin tüm detaylarına uygulamanın yanı sıra, üst düzey müşteri memnuniyeti de vazgeçilmez iş prensiplerimiz arasında yer almaktadır.

Gerekli tüm eğitimi profesyonel anlamda alan personelimiz düzenli olarak toplulukla ilgili seminer ve konferanslara katılarak bilgi ve tecrübelerine yeni bilgiler katmaktadır. Verdiğimiz hizmet kapsamında kullandığımız tüm araçlar ofis ulaşımına uygun olarak tasarlanmış araçlardan oluşmaktadır. Bu sayede tüm ofis eşyalarını daha sağlıklı koşullarda taşıyabiliriz.

Bilgi ve iletişim için 90 533 482 4335