ev nakliyesi

Ev Nakliyesi

Ev Nakliyesi Taşınması ve taşınması zor olan tüm mal ve malzemeler asansörden daha az zamanda ve daha güvenli bir şekilde taşınır. Asansörü kullanan kaliteli bir nakliye şirketinin katkısıyla evinize veya iş yerinize taşınmak, eskisi kadar zor olmayacak ve size zevk verecek. Asansörlerimizle hizmet veren şirketimiz, eşyalarınızın zarar görmeden taşınmasını sağlar.Ev Nakliyesi Yükseltilmiş evin ulaşımını gerçekleştirmeyi planlıyor. Taşınacak ev veya iş yerinin mal varlıklarının belirlenmesi sonucu taşınacak mal ve malzemeleri de belirlerseniz, ulaşım planı

ulaşım planına eklenecektir. Asansör yardımı ile insan gücünün sağlayamadığı ağırlık ve hacim olan ev eşyaları kolayca taşınabilmektedir.Asansör taşıma hizmetleri nispeten kısa bir sürede sonuçlandırılmaktadır.  Fiyatların belirlenmesinde asıl nokta, asansör aracının kullanılacağı zamandır.

Böylece şirketler her zaman kendilerini gözden geçirmek zorunda kalıyorlardı. Diğer şirketleri geride bırakınİlk davetinizden sonra evinize vardığınızda bir fizibilite çalışması yapıyoruz. Bu detaylı çalışma sonucunda size bir bütçe sunuyoruz. Hazırlanan teklife göre, şirket yetkilileri onaylandıktan sonra şirketimize nakliye sağlamak için çalışmaya başlar.

Evi taşırken ürünleriniz dikkatlice paketlenir. Paketleme, en son özellikler kullanılarak yapılır, böylece kategorilere göre ayrılan öğeler zarar vermez.

Yurtiçi nakliye ve malların nakliyesi, paketleme adresinde müşterinin varış yerine gönderilir. Evin güvenli taşınması hiçbir zarar görmeden gerçekleştirilir. Kendi evinizi ve sektördeki liderliğinizi taşıma hassasiyetiyle, ev taşımacılığı hizmet çubuğunu en üst düzeye çıkarmaktadır. Geçmişin tecrübesiyle evinizi yeni adresinize ve sektöre en iyi şekilde getiriyoruz.

Taşınmadan Önce  Ev Nakliyesi

Yerel belediyeden bilgi edinin.

• Mümkünse, çocuklarınıza, okul çağında, birkaç ay öncesinden daha büyük çocuklara taşınacağınızı bildirin.

• Çocuğunuza yeni eviniz ve şehriniz hakkında bilgi verin. Yeni konumunuz hakkında bilgi sağlayan eğlenceli bir proje oluşturun (örneğin, yeni evin haritasını oluşturma ve resim çizme).

• Mümkünse çocuğunuzu yeni şehri, evi ve mahalleyi görmeye götürün.

• Çocuğunuzun okulunu ziyaret edin. Müdür, bazı öğretmenlerin ve gelecekteki sınıf arkadaşlarınla ​​konuş.

• Çocuğunuzun yakındaki parkları, yakındaki restoranları veya kaykay yamaçlarını ziyaret etmesiyle yeni yaşam alanlarını keşfedin.

• Çocuğunuzu yeni okul kaydına alın ve öğretmenlerine ve sınıf arkadaşlarına sunun.

• Diğer ebeveynlerin bazılarını tanıyın ve ne yaptıklarını ve çocuklarının ne yaptığını öğrenin.

• Çocuğunuzla sosyal aktiviteleri değerlendirin ve piyano dersleri, jimnastik, izciler, spor, kulüpler, kütüphane programları vb. Bir aktivitede kaydedin.

• Çocuğunuzu, eski arkadaşlarını ve ailesini yeni yer hakkında bilgilendirmesi için teşvik edin.

• Çocuğunuzun hareket hakkındaki duygularını (üzüntü, korku, duygu) dinleyin ve daha fazlası için orada olabileceğini gösterin.

• Çocuğunuzun yeni evlerinin fotoğraflarını çekmesine ve arkadaşlarınıza ve ailenize göndermesine yardımcı olun.

Evden Eve Nakliye

Taşınma, hayvanlar da dahil olmak üzere ailenin tüm üyeleri için sorunlu bir iştir. Hayvanlar değişimlere karşı çok hassastır, bu nedenle evcil hayvanlara taşınırken daha fazla dikkat gerekecek. Özellikle hayvanınızı uçakla alırsanız, ilk durağınız veterineriniz olmalıdır.

Evcil hayvanınız sizinle birlikte gelirse, veterinerinize danışmanız önemlidir. Bunun bir nedeni, varış noktanızın sivrisinek gibi birçok sivrisinek bulunan bölgelerde aşılama gerektiren bölgesel sağlık riskleri olmasıdır. Aşağıdaki ipuçları, evcil hayvanınızın size eşlik etmesinin daha iyi olacağını düşünüyorsanız, seyahatinizi daha da konforlu hale getirecektir:

  • Evcil hayvanınızın sağlık kaydını veteriner hekiminizden alın.
  • Özellikle hayvanınız uçacaksa, sakinleştirici kullanmayın.
  • Evcil hayvanınızın kimliğinde olması gerekir. Hayvanınız sizinle birlikte olsa bile bu gereklidir. Unutmayın, transfer sırasında hayvanların kafası karışacak ve korkacak, özellikle de kedilerin davranışları çok değişkenlik gösterip kaçma eğilimindedir.
  • Aileniz için yaptığınız gibi evcil hayvanınızın ihtiyaçlarını ayrı ayrı paketlediğinizden emin olun. Suyu, yemek kabını, tuvalet için kullandığınız malzemeleri, ilaçları ve düzenli yediğiniz yiyecekleri paketleyin. Yeni konumunuzda kolayca bulamayacağınızı unutmayın. Hayvanın yemeğini aniden değiştirmek sindirim sorunlarına neden olabir.